Ricoh balooning / foto: archiv
Soutěž

Tipovací soutěž

„Pokus o nový český rekord v délce a výdrži letu v horkovzdušném balónu RICOH“

Tipněte si, jakou vzdálenost v kilometrech naši piloti během pokusu o rekord uletí, a vyhrajte vyhlídkový let pro dvě osoby! Malou nápovědu naleznete na Úvodní stránce, kde je popsán předešlý rekord a cíl, kteří si naši mladí piloti vytyčili.

Soutěž trvá od 7. 1. 2017 do termínu/času odletu. Bohužel je let plně závislý na počasí a nelze dopředu určit pevné datum odletu. Zatím předpokládáme průběh února.

Vyhrávají tři tipy, které budou nejblíže skutečně realizované/uletěné vzdálenosti v kilometrech, hlasovat lze pouze jednou.

Stačí vyplnit formulář a sledovat nás!

Soutěž mapa

Formulář soutěže

  • Otázka:
    Jakou vzdálenost v kilometrech uletí horkovzdušný balón RICOH za dobu konání pokusu o rekord?

    Vaše odpověď:
  • Vaše jméno a příjmení:
  • Email:
  • Souhlasím s podmínkami soutěže:

Výňatek z pravidel (plné znění pravidel naleznete zde)

Soutěž je založena na soutěžním principu tipovací soutěže s tím, že vyhrávají tři nejbližší tipy (tedy odpovědi s nejmenší odchylkou od skutečné vzdálenosti, kterou balón urazí), které byly pořadateli soutěže doručeny v době trvání soutěže. Na soutěžní otázku lze odpovědět na internetu, využitím soutěžního formuláře, který je umístěn na webových stránkách www.ricohtransrepublika.cz.
Soutěžní otázka zní: Jakou vzdálenost v kilometrech uletí horkovzdušný balón RICOH za dobu konání pokusu o rekord? K soutěžní otázce existuje nápověda na www.ricohtransrepublika.cz (stávající rekord z března 2016 v kategorii AX8 je 214,4 km a piloti Ricoh balónu si dali za cíl, že uletí minimálně 400 km). Výhru získají 3 odpovědi, které budou nejblíže skutečné vzdálenosti. Každý účastník může na soutěžní otázku odpovědět pouze jednou via formulář umístěný na www.ricohtransrepublika.cz. V soutěži budou uděleny tyto výhry: 1. místo: Vyhlídkový let pro 2 osoby v horkovzdušném balónu Ricoh, 2. místo: Dárkový balíček Ricoh v hodnotě 1000 Kč, 3. místo: Dárkový balíček Ricoh v hodnotě 500 Kč. Výherce bude o výhře informován emailem po vyhodnocení soutěže, nejpozději do 14 dnů od uskutečnění pokusu o rekord.

Ricoh

Ricoh
website
RicohTransRepublika na Facebooku

RicohTransRepublika
na Facebooku
RicohTransRepublika na YouTube

RicohTransRepublika
na YouTube